× Anasayfa İletişim
295/2 Sokak No: 1E Egesun Plaza Mansuroğlu Mah. Bayraklı İzmir
LABİOPLASTİ (İç veya dış dudak küçültme)
LABİOPLASTİ (İç veya dış dudak küçültme)

 Labioplasti (İç veya Dış Dudak Küçültme)

Lazer teknolojisindeki gelişmelerin sağladığı konfor genital estetik kavramına verilen önemi ve bu konudaki farkındalığı arttırıyor. İç ve dış dudak küçültme ameliyatı olarak bilinen “labioplasti” son yıllarda kadınlar tarafından artan bir ivmeyle tercih ediliyor.

Geleneksel cerrahi yöntemlerden farklı olarak lazer teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilebilen labioplasti operasyonu; kadınların konforu ile birlikte özgüvenlerini de arttırıyor.

Lazerle labioplasti genetik faktörler veya yapılan doğumlar sonrası sarkan, büyüyen, fiziksel rahatsız vermenin yanı sıra kadınların cinsel anlamda kendilerini yetersiz hissetmelerine neden olan iç ve dış dudak deformasyonlarından kurtulmalarını sağlıyor.

Lazerle Labioplasti Nedir?

Hayat tarzına, kilo değişimlerine, doğum yapmaya, yaşın ilerlemesine ve genetik faktörlere bağlı olarak dış genital organlarda şekil bozuklukları oluşabiliyor. Dış genital organlarda oluşan deformasyonlar kadınların kıyafet seçimlerini etkiliyor; bölgesel tahrişlerin oluşmasına yol açabiliyor ve kadınların cinsel hayattan uzaklaşmasına neden olabilecek sonuçlar doğurabiliyor. Fonksiyonel ve estetik anlamda çözüm üreten labioplasti ameliyatı ile kadınlar dış genital organlarında; iç ve dış dudaklardaki sarkmalardan lazer teknolojisinin sunduğu avantajlar ile kurtulabiliyor.

Lazerle labioplasti ameliyatları kadınların cerrahi müdahalelerdeki travmayı yaşamasını engelliyor ve iyileşme süreci çok kısa olduğu için kadınlar işlem sonrasında günlük hayatlarını aksatmadan rutinlerine geri dönebiliyor. Bu nedenle geleneksel estetik cerrahi operasyonlarından farklı olarak lazerli labioplasti; sunduğu konfor ve kısa iyileşme süresi ile kadınların yeniden hayata tutunmasını mümkün kılıyor.

Lazerle Labioplasti Nasıl Yapılır?

Dış genital organlarındaki büyüme nedeniyle genital bölgelerinde tahriş sorunu yaşayan, deformasyon nedeniyle hayat kalitesi düşen, cinsel ilişki sırasında ağrı yaşayan, dudaklar arasında asimetri sorunu olan ve dış genital organındaki şekil bozuklukları nedeniyle özgüvenini yitiren kadınlar, lazerle labioplasti ameliyatı sayesinde hayatlarında yeni bir sayfa açıyor.

İşlemin yaklaşık 20 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanması, günlük hayatı kesintiye uğratmaması, skar dokusu oluşma ihtimalinin minimal düzeyde olması ve kanamanın nadiren görülmesi gibi faktörler lazerle labioplasti ameliyatının avantajlarını arttırıyor.

Lazerle Labioplasti Sonrası İyileşme Süreci

Lazerle labioplasti işlemi sonrası iyileşme sürecinde uzmanların direktiflerine uyulursa süreç oldukça hafif atlatılabiliyor. Operasyon sonrası ilk iki gün duş yapılmaması, iki hafta boyunca mikrop kapma ihtimaline kaşı havuz ve denizden uzak durulması; verilen ilaçların düzenli olarak kullanılması gerekiyor. Labioplasti ameliyatının vajinal estetik operasyonu olduğu gerçeği unutulmamalı; bölge mümkün olduğunca steril tutulmalıdır.

Siz de hayat kalitenizi arttırmak ve yaşadığınız sağlık sorunlarından kurtularak özgüveninizi yükseltmek istiyorsanız Lazerle Labioplasti Ameliyatı hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için bize ulaşabilirsiniz.

Teşhis ve Tedavi Süreçlerimizle İlgili
Bilgi Almak İçin
Bize Hemen Ulaşabilirsiniz!
+90 534 596 43 00
Deneyimli ve uzman kadromuzla iletişime geçmek; teşhis ve tedavi yöntemlerimizle ilgili bilgi alıp randevu
talep etmek için bize ulaşabilirsiniz!