Dış Genital Bölge Beyazlatma – Sultan Buğday

Dış Genital Bölge Beyazlatma

Vulva” olarak adlandırılan dış genital bölge; büyük dudaklar (labia majora) tarafından çevrelenir. Büyük dudaklar; ilerleyen yaş, hormonal değişimler, sentetik iç çamaşırlarının etkisi, doğum kontrol haplarının kullanımı, genetik faktörler, geçirilen enfeksiyonlar, epilasyon yöntemleri veya cilt hastalıkları neticesinde zamanla koyulaşabilir. Fonksiyonel anlamda olmasa da kozmetik açıdan kadınları rahatsız eden ve özgüvenlerini azaltabilen vulvadaki renk koyulaşması; lazer teknolojisi ile giderilebilir.

Lazerle vulva beyazlatma; oldukça konforlu ve kadınların çok kısa sürede günlük hayatlarına dönmesini mümkün kılan bir uygulamadır. Kadınların cilt rengi ve cilt yapısı doğrultusunda 2 -3 seans dış genital bölge beyazlatma uygulandığında vulvanın renginde fark edilir bir değişim yaşanır. Lazer tedavisinin etkisiyle vulvanın rengi açılırken aynı zamanda bölgedeki lekeler azaltılır ve cilt yenilenerek genel bir gençleşme hali meydana gelir.

Genital Bölge Renk Açma Nasıl Yapılır?

Seanslar halinde uygulanan genital bölge renk açma lazer teknolojisi ile gerçekleştirilir. Yaklaşık 20 ile 25 dakika süren seanslar sırasında Fraksiyonel Karbondioksit Lazer kullanılır. Lazer ışınları cildin en üst tabakasının soyulmasını ve altındaki daha açık renkli cilt katmanının çıkmasını sağladığından vulva cildinde yenilenme de meydana gelir. Tedavi sonuçlarının en net şekilde gözlenebilmesi için ortalama olarak 25 – 30 gün beklenmesi gerekir. Bu süreçte uzmanların direktiflerine uyulduğunda iyileşme sürecinde konfor oldukça yüksek olur.

Lazerle Vulva Beyazlatma Avantajları Nelerdir?

Vulvada renk koyulaşması kozmetik ve dolayısıyla psikolojik olarak kadınları rahatsız eden bir değişimdir. Kadınların özgüvenini azaltıp cinsel hayatlarını etkileyebilen vulvadaki koyulaşma lazer seansları ile acısız ve ağrısız olarak ortadan kaldırılabilir.

Lazerle vulva beyazlatma deneyimli uzmanlar tarafından gerçekleştirildiğinde oldukça güvenli bir uygulamadır. Lazerle vulva renk açma seansları sonrası kısa sürede günlük hayata dönülebilir ve oluşan değişim ile özgüven yeniden inşa edilebilir.

Lazerle genital estetik uygulamaları içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olan vulva beyazlatma ile siz de yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Dış genital bölgenizdeki renk değişimlerini geri döndürebilir, vulva cildinizi gençleştirerek zamanın izlerini silebilirsiniz. Kliniğimizde FDA onaylı lazer cihazları kullanılmakta ve sağlığınız her hizmetimizde olduğu gibi önceliklendirilmektedir.

Teşhis ve Tedavi Süreçlerimizle İlgili
Bilgi Almak İçin
Bize Hemen Ulaşabilirsiniz!
Deneyimli ve uzman kadromuzla iletişime geçmek; teşhis ve tedavi yöntemlerimizle ilgili bilgi alıp randevu talep etmek için bize ulaşabilirsiniz!